Speciální balíčky

Díky své poloze je náš hotel vhodný pro Vaši jak letní, tak zimní dovolenou. Množství zajímavých míst v okolí a bohatý program nabízí vyžití jak pro rodiny s dětmi, tak i pro ty dříve narozené. Můžete zkusit klasickou turistiku, jízdu na koních, gastronomické zážitky nebo trochu adrenalinu. Níže naleznete některé vybrané aktivity, které určitě stojí za vyzkoušení.

Jaké jsou výhody pobytových balíčků:

Pobytové balíčky pro letní dovolenou – sjezd Vltavy na raftech

Přemýšlíte kam na pěkný výlet s partnerem, rodinou nebo přáteli? Přijeďte k nám a využijte zvýhodněnou nabídku našich služeb. Při sjezdu Vltavy zažijete spoustu zábavy a náš šumavský hotel Vám zajistí kvalitní služby, špičkový servis a výbornou kuchyni. Tento rok jsme pro Vás připravili trojici zajímavých a cenově výhodných pobytových balíčků.

1 denní výlet: sjezd Vltavy a večeře

Sjezd Vltavy na raftu na trase Vyšší Brod – Rožmberk včetně veškerého vybavení a zpětné přepravy osob. Tříchodová večeře složená z regionálních specialit a domácím nápojem v restauraci hotelu Šumava. Cena: 690,- Kč na osobu.

Po stopách bílé paní

Krásný výlet na lodi nebo raftu na oblíbené trase Vyšší Brod – Rožmberk. Proplujete pod hradem, jenž byl původním sídlem mocných Rožmberků. Město je obtékáno Vltavou, která je zde natolik romantická, až se člověku občas zastaví srdce. Doba sjezdu: cca 3 hodiny. Cena: 2400,- Kč. Sjezd Vltavy zdarma k 3dennímu pobytu s polopenzí!

Balíček zahrnuje:

Plavba za Petrem Vokem

Pobytový balíček na 4 dny. Poznejte samotné srdce Českého Krumlova (UNESCO). Zažijete překrásné a nezapomenutelné pohledy přímo z vodní hladiny na celé historické město, budete plout přímo pod okny dominantního zámku, který obýval ještě i poslední rožmberský vladař Petr Vok. Balíček zahrnuje sjezd Vltavy ve dvou úsecích:
1. den Vyšší Brod – Branná (doba sjezdu 3 – 4 hodiny)
2. den Branná – Český Krumlov (doba sjezdu 3 – 4 hodiny)
Tento balíček je minimálně pro 2 osoby. Cena: 4.290,- Kč na osobu.

Balíček zahrnuje:

Pobytové balíčky pro zimní dovolenou

Užijte si zimní dovolenou v Hotelu Šumava ve Vyšším Brodě tak, jako nikde jinde v Čechách. V okolí zažijete kvalitní a cenově výhodné lyžování v areálu Sternstein se slevami na skipasy, s možností dopravy skibusem z hotelu až pod sjezdovku, bruslení na zamrzlé hladině Lipna, výlety na běžkách nebo další volnočasové aktivity. Balíčky zahrnují:

Hotel nabízí vlastní ski-bus až pod sjezdovku!

Sternstein – rakouské lyžování

Rakouské lyžování se slevou na skipas jen 10 minut jízdy autem od Hotelu Šumava. Jedná se o útulný a moderní rakouský areál s přátelskou, rodinnou atmosférou. Pýchou Sternsteinu je nová krytá kabinková a šestisedačková lanovka, která zaručuje rychlou a pohodlnou přepravu na 3 sportovnější sjezdovky o délce 1550 – 1850 m. Sternstein je vhodný i pro malé děti, pro které je v novém dětském parku Elefuntasia připraven 179 metrů dlouhý pojízdný koberec a slalomová dráha ze zvířecích figurek.

Máte zájem o pobyt s lyžováním na Sternsteinu? Rádi Vám zajistíme skipasy se slevou na skipas, která platí i o jarních prázdninách. Skipas Vám předáme při příjezdu přímo na hotelové recepci a Vy pak už jen pohodlně vyrazíte rovnou na lanovku.

Hochficht – sněhová jistota č.1 na Šumavě

Skiareál Hochficht Vám nabízí možnosti a kvalitu lyžování srovnatelnou s některými menšími alpskými středisky. Jedná se o druhý největší hornorakouský skiareál, který utváří atraktivní lyžařskou „houpačku“ na třech vzájemně propojených vrcholech. Hochficht je vzdálený z našeho hotelu jen 50 minut jízdy autem nebo skibusem po kvalitně upravených rakouských silnicích. Výhodná nadmořská výška až 1338 m, vynikající sněhová jistota a 21 km až 3,4 km dlouhých sjezdovek všech pro děti i náročnější lyžaře jsou hlavními přednostmi Hochfichtu. Na sjezdovky Vás přepraví tři čtyřsedačkové lanovky a několik vleků. Pro děti jsou připraveny 2 dětské parky a také nejdelší zastřešený pojízdný koberec v Horním Rakousku.

Výhody skiareálu Hochficht: 21 km atraktivních sjezdovek a lyžování za 1 € na den pro děti do 10 let v doprovodu rodičů.

Máte zájem o pobyt s lyžováním na Hochfichtu? Rádi Vám zajistíme skipasy se slevou na skipas, která platí během celé zimní sezóny. Skipas Vám předáme při příjezdu přímo na hotelové recepci a Vy pak už jen pohodlně vyrazíte rovnou na lanovku.

Balíček "vyberu si na hotelu"

Pokud ještě nevíte, kolik dní tu chcete strávit a rádi byste vyzkoušeli více aktivit či lyžařských areálů, nevadí. Můžete si u nás rezervovat pouze pobyt a lyžování si vybrat až těsně před příjezdem. Po většinu zimní sezóny jsme schopni Vám zajistit zlevněné 1 až 7 denní skipasy na Sternstein, Hochficht i Skiareál Lipno.

Bruslení na zamrzlém Lipně

Pár kilometrů od nás naleznete v zimní sezóně a za příznivých podmínek nejdelší upravovanou bruslařskou dráhu v ČR v délce 11 km. Dráha spojuje obce Frymburk – Přední Výtoň a Lipno nad Vltavou. Je opravdovým unikátem, který jinde nezažijete. Na nástupních místech ve Frymburku i v Lipně nad Vltavou se nacházejí ledové bary, ze kterých voní lahodný svařák a grilované klobásky.

Půjčovna lyží a bruslí Lipno Centrum se slevou pro hosty našeho hotelu přímo v Lipně nad Vltavou je pro Vás denně otevřena, i s lyžařským a mazacím servisem. Vybavení z této půjčovny si můžete dopředu rezervovat se slevou a v případě početnější rezervace předem jsme schopni zajistit dovoz vybavení přímo do našeho hotelu.

Máte jinou představu? Napište nám na info@hotel-sumava.cz