Fotogalerie

Zaujal Vás náš hotel a chcete se podívat, jak to u nás vypadá? Připravili jsme pro Vás malou fotogalerii, abyste si mohli udělat představu, co vše Vám může náš hotel nabídnout. Fotografie zobrazují současný stav a jsou pravidelně aktualizovány. Videa a další fotografie si můžete prohlédnout na našem facebookovém profilu.

Hotel Šumava

Moderní standard – tradiční styl
Naše komfortní hotelové pokoje a apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů. Dále v nich naleznete LCD televizor, satelit, fakultativně minibar a příruční trezor. Standardem je internetové připojení pomocí WiFi, které je pro naše hosty zdarma. Využít můžete také zabezpečené parkoviště, které se nachází v zahradě hned vedle budovy hotelu.


Naše restaurace a jídla

Tradiční gastronomie v moderním stylu
Naše kuchyně nabízí vynikající speciality české a mezinárodní kuchyně. Nad rámec standardního restauračního provozu zajišťujeme pro individuální hosty svatební hostiny, narozeninové oslavy, podniková setkání, semináře i jiné akce.


Virtuální prohlídka

Jihočeské Vyšebrodsko – pokladnice kulturních a přírodních krás

Sáhněte si pro zážitky až na samý jih!
Vydejte se na cestu tam, kde má člověk přímo povinnost odpočívat a užívat si prázdninovou pohodu! Do Vyššího Brodu, který je historickým centrem nejjižnější oblasti Čech. Idylické městečko se rozkládá uprostřed kouzelné krajiny Šumavského podhůří a do Horních Rakous je to odtud jen co by kamenem dohodil. Mezi Vyšším Brodem a Lipenskou přehradou najdete pověstmi opředenou Čertovu stěnu – ohromující „kamenné moře“ Šumavy. Na vyvýšeném ostrohu nad Vltavou se tyčí proslulý vyšebrodský klášter. V dávné minulosti se v těchto místech přes řeku brodily obchodní karavany, dnes zde na lodičkách nadšeně pádlují všichni, již chtějí nejkrásnější úsek vltavského údolí dobýt na vlastní pěst. Srdce všech, kteří touží po vycházkách do přírody, potěší dobře značené a udržované turistické stezky. Vyznavači kol a mountainbiků zase neodolají výzvám cyklostezek. A co takhle vyhoupnout se do sedla elektrokola a poznat, jaké to je, když kolu narostou křídla?! Inspirujte se třeba na www.ivyssibrod.cz.

Blízké i vzdálenější okolí láká k návštěvám a výletům za poznáním. Pokud toužíte po aktivněji stráveném čase je možné zkusit plout na raftech po Vltavě, rybaření, pěší i cyklistické výlety po okolí,...