Pohostinnost & profesionalita

Členové našeho pracovního týmu jsou profesionálové, kteří Vám budou k službám po celou dobu Vašeho pobytu v Hotelu Šumava. Naší nejvyšší prioritou je Vaše spokojenost.


Nabídka služeb

Neustále pracujeme na zvýšení kvality a rozsahu služeb restaurace i hotelu tak, aby si na své přišel opravdu každý. Užijte si tradiční gastronomii v moderním stylu!


Bezplatné parkování

Bezplatná parkovací místa pro všechny hosty hotelu a restaurace Šumava se nacházejí ve vlastní hotelové zahradě.


Letní i zimní dovolená

Jižní Čechy nabízejí celoročně skvělé možnosti, jak si užít dovolenou, odpočinout si a načerpat novou sílu. Sáhněte si pro krásné zážitky až na samý jih – nádherné Vyšebrodsko Vás nezklame! Jako svůj domicil zvolte Hotel Šumava.


HOTEL A RESTAURANT ŠUMAVA

Hotel a Restaurant Šumava se nachází na náměstí jihočeského městečka Vyšší Brod, jen tři kilometry od česko-rakouského hraničního přechodu Studánky / Weigetschlag. Jsme historicky nejstarším gastronomickým podnikem města. Ve stylově upravených restauracích podáváme výtečná jídla jak tradiční české, tak i mezinárodní kuchyně. Na své si ovšem přijdou i všichni milovníci regionálních specialit. Zrenovované hotelové pokoje a apartmány jsou vybaveny nábytkem z masivního dřeva a překvapí Vás velkorysou rozlohou i nadstandardním vybavením.

INFO O HOTELU

LETNÍ BALÍČKY

V letní sezóně nabízíme hostům plně zajištěný, až čtyřdenní sjezd řeky Vltavy na raftech. Balíček vždy obsahuje vše, co budete potřebovat: ubytování, stravu, zapůjčení vybavení, profesionální servis i přepravu osob.

VÍCE INFORMACÍ

ZIMNÍ BALÍČKY

V okolí zažijete kvalitní a cenově výhodné lyžování v areálu Sternstein se slevami na skipasy, s možností dopravy skibusem z hotelu až pod sjezdovku, bruslení na zamrzlé hladině Lipna nebo výlety na běžkách.

VÍCE INFORMACÍ

ÚŽASNÉ OKOLÍ NAŠEHO HOTELU

Vydejte se na cestu tam, kde má člověk přímo povinnost odpočívat a užívat si prázdninovou pohodu! Do Vyššího Brodu, který je historickým centrem nejjižnější oblasti Čech. Idylické městečko se rozkládá uprostřed kouzelné krajiny šumavského podhůří a do Horních Rakous je to odtud jen co by kamenem dohodil. Mezi Vyšším Brodem a Lipenskou přehradou najdete pověstmi opředenou čertovu stěnu – ohromující "kamenné moře" Šumavy. Na vyvýšeném ostrohu nad Vltavou se tyčí proslulý vyšebrodský klášter. V dávné minulosti se v těchto místech přes řeku brodily obchodní karavany, dnes zde na lodičkách nadšeně pádlují všichni, jež chtějí nejkrásnější úsek vltavského údolí dobýt na vlastní pěst. Poznejte Vyšebrodsko – pokladnici kulturních a přírodních krás!

VÍCE O OKOLÍ

Telefon
+420 725 812 821
E-mail
info@hotel-sumava.cz
Facebook
facebook.com/sumavahotel