Semináře

Hotel je ideálním místem pro pořádání seminářů. Optimální zázemí a perfektní organizace vytvářejí dobrou atmosféru a podmínky pro koncentrovanou práci. Rádi Vám pomůžeme s přípravou doprovodného programu pro volný čas.

Hotel je vzdálen jen 30 minut od Lince a pouhých 30 minut od Českého Krumlova. Soustřeďte se na Vaši práci, šetřete Váš čas a starosti přenechejte nám. Komfortní hotelové pokoje a výbornou kuchyni nabízíme jako jedinečnou souhru kvality a ceny!

V našem víceúčelovém salónku o výměře 66 m2 s denním světlem Vám poskytneme moderní seminární zázemí:

Další seminární techniku zajistíme na přání a po dohodě.

Dispoziční možnosti seminárního sálu dle Vaší objednávky: „U“, školní lavice, kino, tabule, kruh křesel, dle Vašeho přání. Rozměr konferenčního stolu: 120 x 80 cm.

Doporučujeme oblíbené doprovodné aktivity seminářů:

Prosím, kontaktujte nás také, pokud máte další individuální přání!

Sál HOTELU ŠUMAVA Vyšší Brod

Optimální řešení pro Vaše společenské akce: plesy, rauty, koncerty, konference, oslavy...

Uspořádání stolů

Kapacity míst k sezení lze upravit v závislosti na finální variantě uspořádání stolů, po dohodě též s možností navýšení!

Uspořádání pro jednání

Škola I. ŠKOLA
Uspořádání je vhodné pro konference, kde je třeba účastníkům zajistit pracovní stůl pro občerstvení, zapisování poznámek či umístění notebooků účastníků.

Konference II. KONFERENCE
Uspořádání s předsednickým stolem vepředu. Dlouhé stoly umístěné kolmo na předsednický mají židle z obou stran, čímž je navýšena kapacita míst k sezení.

TABULE I III. TABULE „I“

TABULE U JEDNOSTRANNÁ IV. TABULE „U“ JEDNOSTRANNÁ

TABULE U DVOUSTRANNÁ V. TABULE „U“ DVOUSTRANNÁ

TABULE T VI. TABULE „T“

TABULE O VII. TABULE „O“